Ogłaszam się ponownie, aby…

Ogłaszam się ponownie, aby dotrzeć do kolejnych osób. Jestem właśnie bezrobotna po 3 latach pracy w korpo gdzie kierownictwo działu to #januszebiznesu, rzuciłam to w cholerę, więc mam teraz dużo czasu i chcę sobie dorobić – pomyślałam, że ogłoszę sie na wykopku (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Chętnie pomogę w napisaniu prac licencjackich, prac na zaliczenie, projektów oraz w prezentacji multimedialnych – gwarantuję brak plagiatów, pracę wartościową merytorycznie, porządną bibliografie i formatowanie – nie ma mowy o fuszerce. Tak więc jeśli jesteś na #studbaza#studia i potrzebujesz pomocy to napisz – dogadamy się ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sama jestem studentką ostatniego roku zarządzania i marketingu więc mile widziane tematy z zakresu #ekonomia, #zarzadzanie, #przedsiebiorczosc, #finanse, #marketing, #rachunkowosc, #logistyka oraz z zainteresowań #psychologia, #kosmetologia i #turystyka. Możecie też pytać o inne dziedziny, jeśli będę ogarniała temat to się podejmę. Chętnie również wytłumaczę materiał z tych dziedzin w ramach korepetycji online.

pokaż spoiler Pisanie prac dyplomowych za kogoś w naszym kraju jest nielegalne, ogłoszenie dotyczy więc oczywiście pomocy w ich pisaniu, tak jak jest to wyżej. Pomogłam już wykopowiczom (z jednym współpraca zakończona, z drugim w trakcie), więc jeśli ktoś będzie miał wątpliwości co do wiarygodności mojej osoby czy też rzetelności, mogę ich poprosić o kontakt z wami i potwierdzenie, że wszystko jest ok.

Będę wdzięczna za trochę plusików i komentarzy dla szerszego zasięgu więc taguję #rozowepaski #niebieskiepaski #ogloszenie #sesja