Napisałam już kilka prac…

Napisałam już kilka prac Mirków i mogę przyjąć nowe zlecenia 🙂 Chętnie pomogę w napisaniu prac licencjackich, prac na zaliczenie przedmiotów, projektów oraz w prezentacji multimedialnych – gwarantuję brak plagiatów, pracę wartościową merytorycznie, porządną bibliografie i formatowanie- nie ma mowy o fuszerce. Tak więc jeśli jesteś na #studbaza #studia i potrzebujesz pomocy to napisz – dogadamy się ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sama jestem studentką ostatniego roku zarządzania i marketingu więc mile widziane tematy z zakresu #ekonomia, #zarzadzanie, #przedsiebiorczosc, #finanse, #marketing, #rachunkowosc, #logistyka oraz z zainteresowań #psychologia, #kosmetologia i #turystyka. Możecie też pytać o inne dziedziny, jeśli będę ogarniała temat to się podejmę. Chętnie również wytłumaczę materiał z tych dziedzin w ramach korepetycji online.

Dla szerszego zasięgu więc taguję #rozowepaski #niebieskiepaski #ogloszenie #sesja

pokaż spoiler Przepraszam za dużo tagów, wybaczcie mi misiaki ʕ•ᴥ•ʔ

pokaż spoiler Dla ciekawskich – straciłam prace u janusza biznesu i dorabiam sobie obecnie w ten sposób, pisząc teksty. Jest to jak najbardziej legalne, zarówno pisanie zleconych tekstów, jak i ogłaszanie się co do pomocy w ich napisaniu. Wiem, że ktoś może powiedzieć, że to kwestia legalna lecz nieetyczna, jednak jeśli ktoś nie zgłosi się do mnie, to zgłosi się do kogoś innego, więc świata i tak nie uratujemy a ja chociaż będę miała okazje zarobić, a jakiś Mirek będzie miał ładny tekst w atrakcyjnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)