Ja naprawdę nie wiem czego…

Ja naprawdę nie wiem czego oczekiwali i oczekują obecnie osoby poszkodowane w aferze #ambergold Chcącemu nie dzieję się krzywda. Wpadłeś na pomysł aby zainwestować tam swoje oszczędności życia? Nie zapaliła się lampka czytając o kilkunastoprocentowym zysku w ciągu roku? Nie wpadłeś na pomysł aby zainteresować się czym tak w zasadzie jest ten parabank? No to do kogo masz truskawko pretensje?

Po otrzymaniu sygnału z mediów przeanalizowaliśmy publiczne dane dot. Amber Gold i zdecydowaliśmy o wpisaniu spółki na listę ostrzeżeń – zeznał Dajnowicz, b. dyrektor departamentu komunikacji społecznej Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, b. rzecznik KNF. „30 października 2009 r. dostaliśmy sygnał z mediów (ws. Amber Gold – PAP) i tego samego dnia umieściliśmy spółkę na liście ostrzeżeń publicznych” – wskazał.
Wystarczyły dwa kliknięcia w komputerze i każdy zdrowo myślący człowiek dałby sobie z tym spokój. No właśnie, zdrowo myślący. A my przecież mówimy o p**akach. Wziął jeden z drugim kalkulator, poprzeliczał swoją potencjalną fortunę na kilogramy cebuli i wsio, odbiła sodówka. A teraz ryk, że bandyci mnie oszukali i wszystko jest winą Tuska. Niepoważni ludzie.

#polityka
#polska
#finanse
#4konserwy
#neuropa